Yatay & Düşey İşaretleme

yataydusey

Yatay İşaretleme

Çizgi, Sembol, Kasis, Yaya Geçidi, Okul Oyun alanı, Otopark çizgisi vb. yatay işaretleme nesnelerin çizilmesi ve silinmesi için gerekli süreçleri ve alt yapıyı içerir. Otopark uygulamalarımıza proje departmanımızda hazırlanan trafik sirkülasyon projelerinin hazırlanmasıyla başlayıp ardından hazırladığımız otopark içi yerleşim projelerinin ışığında işaretlemelerin uygulanması; gerekli trafik malzemelerinin yerleştirilmesi ve sinyalizasyon hizmetinin sağlanmasıyla sonlandırmaktayız. Otopark çözümleri hizmetimizde amacımız otopark yapım aşamasında ihtiyaç duyulabilecek her türlü gereksinimi sağlayabilmek; en uygun ve en doğru uygulamalarla sonuca ulaşılmasını sağlamaktır.

Düşey İşaretleme

Duvar ve rampa taramaları, Direk Panel, Levha, Esnek Dikme vb. düşey işaretleme nesnelerinin imalatının, sökülmesinin, onarılması için gerekli süreçleri ve alt yapıları içerir.

DİĞER İŞARETLEMELER:

Yol Çizgi Boyası

Soğuk Yol Çizgisi Tek Komponent Boya Çift Komponent Boya

Termoplastik Boya Trafik Yol Çizgisi

Otopark Uyarı Çizgileri

Otopark Uyarı Boyamaları

Trafik İşaret Çizgileri

Engelli Park İşaretleri

Yaya Geçitleri Yönlendirme Okları

Duvar ve Kolon Numaralandırma

Zemin Kaplama

Hastane Yönlendirme Çizgileri

Spor Saha Çizgileri

Heliport Çizgi ve Boyaması

Okul Uyarı Çizgileri

Çizgi, Sembol, Kasis, Yaya Geçidi, Okul Oyun alanı, Otopark çizgisi vb. yatay işaretleme nesnelerin çizilmesi ve silinmesi için gerekli süreçleri ve alt yapıyı içerir.

Tüm Otopark Altyapı Çözümleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz